Orthomol بیست و پنج سالگی را جشن می گیرد 

 

کسب و کار خانوادگی Orthomol در سال ۱۹۹۱ به عنوان دقیقا همان است که به فضا پرتاب شد – یک خانواده است. در سال ۲۰۰۹ بنیانگذار شرکت دکتر کریستین Glagau اولین گام Orthomol در مصاحبه توصیف کرد: “ما به معنای واقعی کلمه در گاراژ خود را با خانواده Glagau به عنوان کارکنان ما آغاز شد.” از آن زمان ما رشد قابل توجه را تجربه کرده اند: “خانواده Orthomol” در حال حاضر بیش از شامل ۴۰۰ کارمند دارد. مدیرعامل و پسر بنیانگذار شرکت، نیلز Glagau، می گوید: “پرورش” Orthomolists، ایده های ما هر روز در خط با ادعای ما: ما ارزش سلامتی شما. “

بالاترین کیفیت برای سلامتی

از همان ابتدا، Orthomol اولویت بالاترین کیفیت . سال ۲۰۰۶ شاهد یک نقطه عطف مهم: به عنوان اولین شرکت در بخش ما، ما تصمیم به طور داوطلبانه بر اساس استاندارد ISO 22.000، بالاترین استاندارد برای ایمنی مواد غذایی گواهی شده است. کاملا طبیعی است برای ما این است که تمام مراحل تولید، از مواد خام به بسته های آبی در بر داشت در داروسازان، به طور منظم توسط آلمانی فنی کنترل هیئت مدیره، TUV را کسب بررسی می شود.

در سال ۲۰۱۶ ما به شما خواهد شد ارائه بیش از ۲۰ به طور خاص تجویز ترکیبات مغذی برای مختلف مناطق استفاده – از آرتروز به یائسگی. نیلز Glagau بنابراین خوشحال به گزارش است: “فقط آن را به عنوان ۲۵ سال پیش، Orthomol مخفف ترکیب مغذی درجه بالا با اشکال عملی دولت و کیفیت تایید شده.” و او وعده داده است: “ما همچنین برای توسعه محصولات جدید در ادامه خواهد داد آینده با دانش، تعهد و شور و شوق ما. و مثل همیشه، ما کار خود را بر روی آخرین یافته از جهان پزشکی تغذیه پایه – اما در بازخورد از مشتریان ما و همچنین “.

نشانه ای از لطف ما

Orthomol تا به بسیاری برنامه ریزی شده برای سال سالگرد خود: ما در حال ارائه یک کارت وفاداری است که شما می توانید استفاده کنید به جمع آوری برخی از جوایز فوق العاده است. اطلاعات بیشتر در اینجا به زودی در دسترس خواهد بود. بنابراین به زودی دوباره!