Orthomol – معرفی شرکت

 

۲۵ سال است ما در Orthomol به اهمیت ریز مغذی ها برای سلامتی پی برده ایم. ما محصولات خود را با هدف کمک به حفظ سلامتی شما توسعه داده ایم. هر روز بیش از ۴۰۰ “Orthomolists” مشتاق برای اجرای ایده های مان کار می کنند – زیرا ما برای سلامتی شما ارزش قائلیم! پزشکان، داروسازان و تعداد زیادی از بیماران، مانند کارکنان خود ما تحت تاثیر محصولات مان قرار دارند. بالاتر از همه، سلامت شما انگیزه ما است.

unternehmen_eli

مفهوم Orthomol بهبود سلامتی همراه با پیشرفت دائمی است.

 

کانون علمی

Orthomol مکمل های غذایی و غذاهای رژیمی را برای مقاصد خاص پزشکی تولید و توزیع می کند که در شرایط خاص و یا به عنوان بخشی از درمان تغذیه ای استفاده می شود. کار ما بر اساس نتایج حاصل از پژوهش در زمینه ی پزشکی تغذیه است. تجربه و دانش در زمینه پزشکی orthomolecular ما را قادر می سازد تا به سوالات شما در مورد محصولات و زمینه های استفاده از آن ها پاسخ های شایسته و ماهرانه ای داشته باشیم. علاوه بر مطالعات خود ما، پایگاه داده ی علمی Orthomol شامل بیش از ۱۰.۰۰۰ مطلب و مقاله است. در بخش علمی شرکت، کارشناسان پزشکی، دانشمندان علوم طبیعی و متخصصان تغذیه ما با علم به روز و مطالعات جدید بر روی پزشکی orthomolecular و ریز مغذی ها بررسی و مطالعه دارند. یافته ها ی آن ها در توسعه محصولات جدید برای کاربردهای خاص به ما کمک می کند.

 

ریشه در آلمان

Orthomol از زمان تاسیس در سال ۱۹۹۱ تا کنون یک کسب و کار موفق خانوادگی باقی مانده است و در ارتباط نزدیک با شهر لانگنفلد در نوردراین-وستفالن که شرکت ما در آن واقع شده است قرار دارد. تولید و امکانات ما نیز در آلمان است. محصولات Orthomol از بالاترین قوانین و الزامات کیفیت پیروی می کنند. این قوانین از نقطه شروع در سایت ما در لانگنفلد و تمام راه تا بسته آبی رنگی که به دست داروسازان می رسد، وجود دارد.

 

شرکای مهم Orthomol

ما می توانیم از حمایت های پزشکان و داروسازان خارج از شرکت به عنوان شرکای متخصص بهره ببریم. مشتریان ما نیز می توانند با راهنمایی ارزشمند خود ما را در راه پیشرفت تشویق و کمک کنند. چنانچه هر گونه سوال و یا ایده مربوط به محصولات یا خدمات ما دارید، لطفا با بخش خدمات به مشتریان و یا بخش پزشکی ما تماس بگیرید. تیم ما خوشحال می شود به شما کمک کند.