Orthomol در سراسر جهان

 

این شرکت چند سال پیش با هدف گسترش Orthomol فراتر از آلمان و توسعه ی این نام تجاری به عنوان یکی از پیشروهای درمان اورتومولکولی، بخش “فروش بین المللی” را ایجاد کرد. این تیم امور مربوط به مشتریان ما در سراسر جهان را انجام می دهد و برای ارائه و پخش محصولات ما در کشورهای دیگر تلاش می کند.

 

حضور در سراسر جهان

محصولات Orthomol در حال حاضر در ۳۰ کشور سراسر جهان و به طور عمده در کشورهای همسایه اروپا، در ایالات متحده آمریکا، کلمبیا، ژاپن، روسیه، کشورهای حاشیه ی خلیج فارس در دسترس است. هر روز، درخواست های متعدد بین المللی درباره ی محصولات Orthomol به دست ما می  رسد. شرق میانه، شرق دور، همچنین شرق اروپا و آفریقا، بازارهایی هستند که به طور فزاینده برای سرمایه گذاری و جذب آماده می شوند.

Orthomol Fahne

نوآوری های Orthomol 

بخش “فروش بین المللی” علاوه بر پشتیبانی از مشتری های بین المللی فعلی، بر روی ایجاد و راه اندازی بازارهای جدیدی برای محصولات Orthomol متمرکز شده است. قبل از ارائه ی محصول به بازار، با همکاری شرکت های علاقه مند به فروش و توزیع Orthomol در خارج از کشور، بررسی های لازم در زمینه ی الزامات و پیش نیازها برای تائید و ثبت و گرفتن مجوزهای لازم از مقامات مسئول محلی انجام شده و سپس محصولات Orthomol در بازارهای جدید ثبت و توزیع می شوند.

هرچند فواید و کارایی Orthomol با توجه به ۲۵ سال تجربه فروش در بازار آلمان ثابت شده است، با این حال ارائه ی هر محصول جدید در یک کشور جدید همیشه یک چالش تازه است. تیم بین المللی نه تنها با وضعیت کاملا متفاوت بازار جدید شامل محیط های مختلف حقوقی و تجاری و یا عادات غذا خوردن مختلف روبرو است بلکه باید با تفاوت های فرهنگی کشورهای مختلف آشنا شده و به آن احترام بگذارند.

 

تماس و سوالات از خارج از کشور

در صورت وجود هر گونه سوال در مورد شبکه ی توزیع موجود و یا علاقه به کمک در زمینه ی ورود Orthomol به بازارهای جدید، لطفا یک ایمیل به آدرس زیر ارسال کنید:

international-sales@orthomol.com